دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1109
تعداد نوشته ها : 4
تعداد نظرات : 7
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
   
 
   
عباس عبدی: من در مواردی به آنچه که اخلاق انتخاباتی نامیده می‌شود، اعتقادی ندارم و معتقدم باید علیه دیگران نیز حرف زد.
به گزارش خبرگزاری فارس ،عباس عبدی دوشنبه شب در جمع خبرنگاران افزود: هر چند معتقدم باید در چارچوب قانون حرکت کرد اما در عرصه انتخابات باید علاوه ‌بر معرفی کاندیدای خود، اشتباهات دیگران را نیز معرفی کرد و به انتقاد پرداخت.
وی با انتقاد و تخریب یک‌جانبه علیه احمدی‌نژاد گفت: آنچه در روزنامه‌هایی مانند اعتماد ملی در مورد برنامه‌های دولت نهم عنوان می‌شود، تخریب نیست بلکه روشنگری و انتقاد است.
وی همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه مطرح کردن تشکیل کمیته صیانت از آرا چه لزومی می‌تواند داشته باشد، اظهار داشت: تشکیل کمیته صیانت از آرا به اعتماد جامعه به انتخابات کمک می‌کند و آنانی که با این قضیه مخالفند انتخابات سالمی را نمی‌خواهند بنابراین در انتخابات سالم باید مطابق اختیارات قانونی این کمیته فعال باشد.
وی خاطرنشان کرد: کسانی که باید طرح صیانت از آرا را برعهده بگیرند، فرقی نمی‌کند که بازنده‌ها باشند یا اپوزیسیون‌ها و اگر در غرب بازنده انتخابات همه چیز را می‌پذیرد، به‌خاطر نظارت وی بر انتخابات است.
عبدی همچنین با اشاره به اینکه نگاه مهندسی شده به انتخابات به معنای برنامه‌ریزی زمانی برای انتخابات کشور نگاه غلطی است، تأکید کرد: اصل انتخابات در این روزها خلاصه می‌شود که باید تلاش کنیم آرای مردم را جلب کرده و مشارکت آنان ‌را به‌سوی خود هدایت کنیم.
این چهره اصلاح‌طلب گفت: برخی می‌گفتند برنامه‌های غلط احمدی‌نژاد در سال‌های آینده نتیجه منفی خود را نشان می‌دهد و کس دیگری نباید مسئولیت ریاست‌جمهوری را بپذیرد اما من معتقدم فرار کردن از زیر بار مسئولیت جایز نیست.
  

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 

دسته ها :
پنج شنبه بیست و چهارم 2 1388
اینجانب می خواهم سخنانی چند درخصوص موضوع اخلاق انتخاباتی مطلب بنویسم.امیدوارم خداوند مرایاری نماید تابتوانم قدم کوچکی درراه میهن اسلامیمان برداشته باشم.
دسته ها :
سه شنبه بیست و دوم 2 1388
X